Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj

16:27 | 12 Shkurt 2019

Selini është ndër përsonazhet kryesore të serialit “Vajzat e Diellit”, serial ky shumë i dashur për publikun kosovar.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ndërsa aktorja në fjalë në jetën reale mori një lajm shumë të hidhur javën që lam pas. Nëna e saj ndërroj jetë në moshë shumë të hershme.

Por, pas kësaj duket se Selini po vazhdon jetën e saj me punët dhe angazhimet.

Madje shoqet i kanë shkuar asaj për vizitë dhe së bashku po kalojnë tejet mirë e po kënaqen së bashku./ORAinfo/

Komento: