‘Selini’ humbi nënën, por ja veprimi i të dashurit të saj

14:47 | 13 Janar 2019

Murat Dalkilic është këngëtari shumë I njohur turk dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin në Turqi.

Ai tani është në lidhje me aktoren e njohur turke Hande Ercel, dhe e cila në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin turk ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh, pas një beteje të gjatë me kancerin ‘Selini’ humbi nënën dhe varrimi I saj është bërë dje.

E Murat është parë pranë ‘Selinit’ në këto ditë të vështira për të ./ORAinfo/

Komento: