Sellma e grimos vetën, kaq të bukur nuk e keni parë ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sellma e grimos vetën, kaq të bukur nuk e keni parë ndonjëherë

22:15 | 05 Janar 2019

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet se e ka rregulluar vetën dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: