Serialit “Më Fal” po i vije fundi, ja çfarë do të ndodh

16:06 | 09 Janar 2019

Seriali turk “Beni Affet”, apo siç përkthehet në shqip ‘Më Fal’, është njëri ndër serialet më të shikuara në trojet shqiptare. Ky serial shikohet thuajse nga secila moshë. Frikë, emocion, dashuri e sekrete të shumta, i shoqërojnë protagonistët gjatë tërë kohës.

Në Turqi ky serial ka filluar në vitin 2011 dhe deri tani ka shumë aktorë që janë larguar nga ky serial, por, vendin e tyre shumë shpejt e zëvendësuan aktorë tjerë, të cilët u pëlqyen shumë nga shikuesit.

Çdo gjë që ka fillimin ka edhe mbarimin, “Beni Affet” javën e kaluar ka përfunduar xhirimet e fundit, pra seriali shumë i shikuar do të përfundojë përfundimisht në Turqi këto ditë. Ngjarje të papritura do të ndodhin, derisa do të ketë edhe vdekje.

Aktorët që me rolet e tyre i qëndruan besnik këtij seriali deri në episodin e fundit duket se janë, “Feridja”, “Murati”, “Kaderi”, “Sevgi”, “Osmani”, “Nazira” dhe “Shahini”.

Komento: