Shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar ‘Hazimi’ pas serialit, mezi njihet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar ‘Hazimi’ pas serialit, mezi njihet

19:37 | 13 Shkurt 2019

Mahir Günşiray është aktori turk e që ishte pjesë e shumë prej serialeve më të njohur në Turqi.

Ai në publikun shqiptar u bë I njohur me rolin e ‘Hazimit’ në serialin turk, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, shkruan ORAinfo.

Me këtë rol ai arriti sukses të madh dhe e zgjeroi famën e tij edhe jashtë kufijve turk.

Pas serialit, ‘Hazimi’ ka ndryshuar aq shumë sa mezi po njihet tani./ORAinfo/

Komento: