Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë, shikoni si reagon kur merr djalin në duar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë, shikoni si reagon kur merr djalin në duar

18:53 | 24 Janar 2019

Shkodran Mustafi është futbollisti shqiptar e që është i njohur edhe nga publiku ndërkombëtar.

Ai tani luan për Arsenalin dhe luan për kombëtaren e Gjermanisë, përcjell ORAinfo.

Mustafi sot ka pasur një ditë shumëtë veçantë në jetën e tij, pasi është bërë baba I një djali.

Ai menjëherë e ka bërë një postim në Instagram për të na treguar emocionin që po përjeton./ORAinfo/

Komento: