Shkurta del me shoqën e saj për ditëlindje, pamja e saj do t’iu befasojë

23:36 | 06 Mars 2019

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngë, ajo njihet edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka ditëlindjen dhe ka publikuar një foto, ku shihet se ka dal me shoqen e saj.

Shkurta nuk është rregulluar siҫ jemi mësuar ta shohim më parë./ORAinfo/

Komento: