Shkurte Fejza prezantin nipin e saj, kaq i bukur qenka ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shkurte Fejza prezantin nipin e saj, kaq i bukur qenka ai

20:42 | 23 Shkurt 2019

Ky është nipi i Shkurte Fejzës.

Këngëtarja e mirënjohur, Shkurte Fejza konsiderohet ikonë e muzikës shqipe. Ajo për dekada me radhë ka sjellur këngë që janë bërë hite në mbarë trojet shqiptare

Krahas muzikës, të cilën edhe sot e bënë me shumë mund për fansat e saj të shumtë, këngëtarja po mundohet që të qëndrojë sa më afër tyre. Shkurta, në rrjete sociale po publikon imazhe të ndryshme nga jeta private dhe profesionale për fansat e saj të shumtë, shkruan rtv21.tv

Sot këngëtarja ka hedhur në facebook një imazh të bukur me nipin e saj nga qyteti i Stuttgartit. “Me nipin tim Jetishin ne Shtutgard”, ka shkruar ajo krahas imazhit, teksa ka marrrë komente dhe pëlqime të shumta.

Komento: