Shkurte Gashi uron vajzën e Shyhretes për ditëlindjen, iu befason me postimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shkurte Gashi uron vajzën e Shyhretes për ditëlindjen, iu befason me postimin

21:50 | 12 Shkurt 2019

Shkurte Gashi është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat e muzikes live.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtërn në publik, dhe tani është pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ndonëse është tejet e angazhuar në mbrëmje e koncerte, Shkurta është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron vajzën e Shyhretes, Njomzën për ditëlindje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!