Shokohen fansat, kaq shumë është plakur “Xheku” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shokohen fansat, kaq shumë është plakur “Xheku”

22:47 | 10 Shkurt 2019

Do të befasoheni me pamjen.

Është personazhi kryesor i serialit “Çka ka shpija”.

Aktori Naser Rafuna luan rolin e “Xhek Setres”.

Aktori i shumë roleve komike, së fundi ka humbur peshë dhe po duket me ndryshe.

E, në postimin e fundit ai është shfaqur krejtësisht i transfomruar. Nuk dihet nëse është i maskuar për t’iu përshtatur rolit, apo vërtet mosha po lë shenjat e veta, shkruan “Kosovarja”.

Naser Rafuna mbetet një ndër aktorët më të pëlqyer të humorit.

Komento: