Shokon Ariana, niset për plazh me take! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shokon Ariana, niset për plazh me take!

16:14 | 24 Janar 2019

Gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Ajo se fundmi është duke i kaluar pushimet me Ermalin dhe fëmijët në Dubai.

Nga atje ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shumë elegante, edhe pse është rrugës për plazh.

E veshur me një fustan të shkurt dhe të kombinuar me take, Ariana ka befasuar fansat me mënyrën e veshjes. /ORAinfo/

Komento: