Shoku i ngushtë i bëri një dhuratë, por ja si ia kthen Meda – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shoku i ngushtë i bëri një dhuratë, por ja si ia kthen Meda

22:13 | 02 Shkurt 2019

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari që në publik njihet me emrin artistik, Meda.

Ai është një ndër këngëtarët më të kërkuar në dasma dhe ngjarje festive familjare, përcjell ORAinfo.

Meda është i ftuar edhe në shumë mbrëmje e koncerte në Kosovë e më shumë në Diasporë.

Krahas kësaj ai është tejet aktiv në rrjete sociale, e sot ai ka publikuar një foto ku shihet se shoku ia ka bërë një dhuratë e Meda e ka falenderuar shumë përmes një postimi në Instagram./ORAinfo/

Komento: