Shoqja e publikon Egzonën në gjendje aspak të mirë, ja reagimi i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shoqja e publikon Egzonën në gjendje aspak të mirë, ja reagimi i saj

23:09 | 14 Mars 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot një shoqe e saj ka publikuar një foto me Egzonën e cila duket shumë e shpërqëndruar.

Por, këtë foto Egzona e ka publikuar edhe në Instagramin e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!