Shtatë muajsh shtatzënë, gruaja e ‘Kemalit’ përfundon në spital – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shtatë muajsh shtatzënë, gruaja e ‘Kemalit’ përfundon në spital

17:48 | 16 Shkurt 2019

Burak Ozcivit është aktori shumë I njohur turk dhe një ndër më të suksseshmit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ai në jetën reale është i martuar me aktoren e njohur turke Fahriye Evcen dhe tani, janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Mirëpo, këto ditë ajo po qëndron në spital, mjekët kanë thënë se do të qëndrojë aty ende për shkak të imunitetit të dobët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!