Shtatzënia e bën kaq të bukur Elita Rudin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shtatzënia e bën kaq të bukur Elita Rudin

15:43 | 02 Shkurt 2019

Moderatorja e njohur Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë.

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi pritet që shumë shpejt në jetë të sjell fëmijën e parë.

Këtë herë, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në të zeza kurse në fytyrë dukej mirë.

Por, ajo që bije në sy është se sa shumë fryrë Elita kur është pothuajse në fund të shtatzënisë.

Ndryshe, ajo dhe reperi Gjiko janë martuar para disa muajsh kurse tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Komento: