Shtatzënia nuk e ndalon Kaltrinën, shikoni çfarë feste madhështore i organizon vajzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shtatzënia nuk e ndalon Kaltrinën, shikoni çfarë feste madhështore i organizon vajzës

17:45 | 05 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është moderatorja nga Vushtrria, e që për publikun u bë tejet e njohur që në paraqitjen e saj të parë.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, vajza e saj ka ditëlindjen dhe Kaltrina ka organizuar festë të madhe për të./ORAinfo/

Komento: