Shtatzënia nuk e ndalon Kaltrinën t’ia bëjë këtë surprizë burrit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shtatzënia nuk e ndalon Kaltrinën t’ia bëjë këtë surprizë burrit të saj

14:16 | 25 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Që nga paraqitja e saj e parë ajo u dallua me thjeshtësinë dhe elegancën që e transmeton në ekran, përcjell ORAinfo.

Në këtë kohë Kaltrina është shtatzënë në fëmiun e saj të dytë.

E mbrëmë ajo duket se ia ka bërë burrit të saj surprizë një darkë romantike./ORAinfo/

Komento: