Shumë ndryshe nga sot, ja si dukej Luana si 16 vjeçare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shumë ndryshe nga sot, ja si dukej Luana si 16 vjeçare

21:05 | 27 Janar 2019

Luana Vjollca është një nga prezantueset më komentuara shqiptare.

Një nga femrat më të ndjekura dhe më të pëlqyerat në rrjetet sociale, përmes disa imazheve sjellë momente të adoleshencës së saj, kur ajo ishte vetëm 16 vjet, ndërsa nisi karrierën televizive.

Një bukuroshe e ëmbël, me linja atraktive, ashtu si edhe sot, Luana dëshmon se ajo është e lindur për të qenë e magjishme.

Komento: