Shyhrehja nis ditën në kuzhinë, por ka diçka që merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shyhrehja nis ditën në kuzhinë, por ka diçka që merr gjithë vëmendjen

14:29 | 11 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës popullore shqiptare.

Përveç që është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku, edhe jeta e saj private diskutohet shumë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse në moshë, duket të jetë mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme.

Sot ajo duket që është në disponim të mire për të gatuar.

Edhe pse në kuzhinë ajo shfaqet e grimosur dhe e rregulluar si me u nis për restaurant. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!