Shyhrete Behluli befason fansat, ja çfarë foto ka publikuar në Instagram – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhrete Behluli befason fansat, ja çfarë foto ka publikuar në Instagram

11:04 | 15 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme.

Ajo sot ka befasuar fansat e saj, duke e nisur ditën me një postim të papritur. Shyhretja pak çaste me parë ka publikuar një foto të Leartës dhe nipit të saj Matinit.

Këtë foto Shyhretja e ka postuar pa asnjë mbishkrim, por duket se këngëtarja e njohur është shumë e lidhur me rejën e saj dhe nipin e vogël Matinin. /ORAinfo/

Komento: