Shyhrete Behluli befason të gjithë me këtë thënie: Ti që më bën të lumtur mua… – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Shyhrete Behluli befason të gjithë me këtë thënie: Ti që më bën të lumtur mua…

11:01 | 12 Shkurt 2019

Këngëtares shumë të dashur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli po i zgjerohet familja.

Ajo është një nga këngëtarët më të pëlqyera të publikut shqiptarë.

Është Shyhrete Behluli e cila vajzën e saj për ditëlindje e uroi me fjalët më me vlerë, shkruan Kosovarja.

“Urime ditelindjen zemra jem ti qe me ben gjithmone te ndjehem krenare me ty ,ti qe me ben te lumtur mua Zoti qoft i lumtur me ty” shkruan Shyhretja në mbishkrimin e fotografisë që e ka publikuar.

Mos të harrojmë, që për çdo veprim e gjithë familja gjithmonë janë në qendër të vëmendjes.

E për këtë ditë, Njomza urohet nga të gjithë duke e bërë të ndjehet superiore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!