Shyhretes i mbushet shtëpia me mysafirë, por do të ‘befasoheni’ me çfarë pamje i pret – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretes i mbushet shtëpia me mysafirë, por do të ‘befasoheni’ me çfarë pamje i pret

11:05 | 12 Janar 2019

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i ka në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e vide të ndryshme.

E mbrëmë, Shyhretja ka postuar një foto ku shihet se ka pasur mysafirë, mirëpo, ajo çka bie në sy është veshja elegante dhe pamja ‘mahnitëse’ e këngëtares./ORAinfo/

Komento: