Shyhretja del bashkë me burrin e me vajzën, ky detaj do t’iu habis – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja del bashkë me burrin e me vajzën, ky detaj do t’iu habis

09:41 | 09 Shkurt 2019

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.

Përveç që është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku, edhe jeta e saj private diskutohet shumë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shumë detaje nga jeta e saj private.

Shyhretja para pak çastesh ka publikuar një foto ne mes të burrit të saj dhe vajzës Engjellusha Salihut.

Shyhretja si çdo herë duket bukur, si vajzë e re në krahët e burrit. /ORAinfo/

Komento: