Shyhretja del në borë me burrin dhe djalin e vogël, por ky detaj merr gjithë vëmendjen

21:41 | 15 Janar 2019

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore, dhe një ndër më të pëlqyerat e këtij zhanrri.

Ajo u paraqit në skenë para 40 viteve dhe që nga atëherë ka qenë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Në anën tjetër jeta e saj private është po aq e përfolur sa edhe karriera e saj muzikore.

Pothuajse çdo postim I Shyhretes dhe I familjes së saj bëhet lajm në mediat rozë.

E në një foto që ka qarkulluar së fundi në rrjete sociale, shihen Shyhretja së bashku me burrin dhe djalin, e ajo që merr vëmendjen është se nga temperaturat e ulëta ata kanë dalë në foto në gjendje jo të mirë./ORAinfo/

Komento: