Shyhretja dhe Engji i gëzojnë fëmijët, ata ia kthejnë në këtë mënyrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja dhe Engji i gëzojnë fëmijët, ata ia kthejnë në këtë mënyrë

18:03 | 09 Shkurt 2019

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat e zhanrrit e saj.

Talentin për muzikën ajo e trashëgoi edhe tek vajza e saj, Engjëllusha, e cila tani është po aq e suksesshme sa nëna e saj, shkruan ORAinfo.

Ato shpesh herë janë të pranishme bashkë në mbrëmje e koncerte.

E sot, ato kanë shkuar jashtë vendit ku do të mbajnë një koncert për në organizatë atje, dhe fëmijët I presin ato me veshje kombëtare shqiptare./ORAinfo/

Komento: