Shyhretja dhe Engji ndodhen jashtë vendit, por iu befasojnë me pamjet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja dhe Engji ndodhen jashtë vendit, por iu befasojnë me pamjet

19:24 | 03 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha tani janë dy ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore.

Ato janë të ftuara të performojnë në shumë ngjarje festive sin ë Kosovë ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo.

Krahas këtyre angazhimeve që I kanë, ato janë tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ato kanë postuar një foto ku shihet se po qëndrojnë në Zvicërr dhe nënë e bijë po duken më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: