Shyhretja dje festoi ditëlindjën, por ja kush ia bëri surprizën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja dje festoi ditëlindjën, por ja kush ia bëri surprizën më të bukur

12:45 | 11 Janar 2019

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Ajo ka 40 vite karrierë në skenën muzikore shqiptare dhe për gjithë këto vite ka qenë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Shyhretja dje festoi ditëlindjen e saj të 57-të dhe në këtë ditë mori urime e dhurata të shumta nga njerëz të ndyrshëm.

Por dhuratën më të bukur duket se e ka marrë nga djali I saj I vogël, Lumi. Ai Ia ka dhuruar nënës së tij një portret të pikturua në mënyrën më të mirë të mundshme./ORAinfo/

Komento: