Shyhretja ka ditëlindjen, kjo është befasia që i ka bërë vajza e saj, Gresa

08:15 | 10 Janar 2019

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot nëna e saj, Shyhretja feston ditëlindjen, e me këtë rast ajo ka bërë një urim për të.

“Urime ditëlindjen ma e shtrenjta nanë”- ka shkruar ajo./ORAinfo/

Komento: