Shyhretja luan me Matinin në borë, e Learta bën këtë veprim të papritur

11:50 | 13 Janar 2019

Këngëtarja Shyhrete Behluli është një ndër personazhet më të përfolura në publik sidomos për jetën e saj private.

Ajo komentohet shumë sidomos për raportin që e ka me renë e saj Leartën, përcjell ORAinfo.

Ato këtë fundjavë kanë shkuar në Brezovicë dhe nga atje kanë publikuar foto të ndryshme bashkë.

Mirëpo, sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet Shyhretja dhe nipi I saj Matini, e si mbishkrim ua ka vënë ‘Zemrat’./ORAinfo/

Komento: