Shyhretja në pushim me burrin dhe djalin e vogël, është veshur si vajzë e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja në pushim me burrin dhe djalin e vogël, është veshur si vajzë e re

22:46 | 05 Janar 2019

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka shkuar për një pushim me burrin dhe djalin.

Në foton e publikuar, Shyhretja po duket e veshur si të ishte vajzë e re./ORAinfo/

Komento: