Shyhretja në skijim me mbesat, njëra më e bukur se tjetra

15:34 | 12 Janar 2019

Shyhrete Behluli këtë fundjavë ka vendosur ta kalojë me mbesat e saj në Brezovicë.

Këngëtarja pasi ka qenë e ftuar të performojë në shumë mbrëmje Brenda dhe jashtë Kosovës këtë fundvit, duket se tani ka gjetur kohë të pushojë, përcjell ORAinfo.

Ajo krahas moshës është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për skijim me mbesat, e që duken aq bukur të gjitha./ORAinfo/

Komento: