Shyhretja niset për rrugë me burrin dhe vajzën, veshja e tyre bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Shyhretja niset për rrugë me burrin dhe vajzën, veshja e tyre bie në sy

14:34 | 09 Shkurt 2019

U bë e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur shqiptare, Shyhrete Behluli dhe tani Engjëllusha Salihu është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ndonëse në moshë të re ajo tani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, engji është edhe tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku poston foto e video të shumta.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e shoqëruar nga prindërit e saj. duket se ata po udhëtojnë jashtë vendit.

Ata janë ndalur në një kafiteri për të pirë kafe, me ç’rast kanë publikur edhe një video.

Të veshur me shumë stil, që të tre po duken shumë bukur. /ORAinfo/

Komento: