Si do të reagojë Albatriti, në këtë gjendje e ka publikuar Egzona, atë

14:36 | 14 Janar 2019

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto të burrit të saj, i cili është në telefon./ORAinfo/

Komento: