Si do të reagojë Meda, Lulja poston një foto shumë interesante të tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Si do të reagojë Meda, Lulja poston një foto shumë interesante të tyre

23:29 | 08 Shkurt 2019

Këngëtari Meda dhe gruaja e tij Lulja, po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, tre djemve dhe një vajze, përcjell ORAinfo.

Meda dhe Lulja janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime të përditshme nga jeta e tyre.

Sot, Lulja ka postuar një foto ku shihet ajo dhe Meda kur ishin të ri, e që duken shumë më ndryshe se sa tani./ORAinfo/

Komento: