Si e ‘mashtroi’ Patrisi Tunën për t’u martuar me të?

17:54 | 23 Janar 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Tuna dhe burri i saj Patrisi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata janë shumë të përfolur në publik dhe jeta e tyre private është tejet e komentuar, përcjell ORAinfo.

Përderisa Tuna është e njohur me pamjen e saj, Patrisi duket se nuk ka qenë i tillë kur ishte i ri.

Ai në moshë të re ka qenë shumë më ndryshe dhe jo i pashëm si tani./ORAinfo/

Komento: