Si e priti nëna e Ledrit lajmin për nusen e djalit, zbulohet raporti vjehërr-re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Si e priti nëna e Ledrit lajmin për nusen e djalit, zbulohet raporti vjehërr-re

20:44 | 18 Nëntor 2019

Sara Hoxha është e dashura e reperit të njohur, Ledri Vulës.

Edhe pse nuk e kanë pranuar lidhjen publikisht, videot e publikuara e kanë dëshmuar atë, shkruan ORAinfo.

Xheraldina, nëna e Ledrit e ndjek Sarën në Instagram.

Kjo tregon se ajo e ka pranuar mirë nusen e djalit dhe duket të kenë raport të mirë./ORAinfo/

Komento: