‘Sinani’ dhe ‘Jagizi’ takohen edhe pas serialit, ja çfarë bëjnë bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Sinani’ dhe ‘Jagizi’ takohen edhe pas serialit, ja çfarë bëjnë bashkë

17:38 | 24 Janar 2019

Alp Navruz dhe Caglar Ertugrul janë dy aktorët turk e që për momentin janë shumë të njohur e të suksesshëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ata u bënë të njophur me rolet e tyre të ‘Sinanit’ dhe të ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ata në serial paraqiten si vëllezër por duket se këtë miqësi e ruajnë edhe në jetën e përditshme sepse ata shpesh herë dalin me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Komento: