Soni vesh fustanin me të bukur ndonjëherë, por diku tjetër është vëmendja

10:37 | 11 Janar 2019

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan tepër unik. Si zakonisht edhe kësaj radhe, Soni është shfaqur super joshëse. /ORAinfo/

Komento: