Sot 20 vite humbi babain, Afërdita bën dedikimin më prekës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sot 20 vite humbi babain, Afërdita bën dedikimin më prekës

15:48 | 10 Shkurt 2019

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja shqiptare që u bë shumë e njohur për publikun që në daljen ë parë në skenë.

Ajo ka qenë e përfolur shumë në oublik sidomos gjatë lidhjes më vonë edhe pas ndarjes me këngëtarin, Shpat Kasapi, shkruan ORAinfo.

Afërdita tani jeton në Amerikë dhe para pak muajsh bëri një dasëm madhështore duke u martuar kështu me një burrë jo shqiptar.

Sot, ajo ka bërë një postim në Instastory ku ka treguar që 20 vite më parë humbi babain dhe sa shumë po I mungon./ORAinfo/

Komento: