Sot feston ditëlindjen Ganimete Musliu, ja sa vite ka mbushur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sot feston ditëlindjen Ganimete Musliu, ja sa vite ka mbushur

10:41 | 23 Shkurt 2019

Deputetja e Kuvendit, Ganimete Musliu feston sot ditëlindjen.

Ajo mbush sot rrafsh 40 vite jetë, ku pret që sot të merr urime të shumta nga miqtë e saj.

Sot një vit, Ganja ishte befasuar me lule nga shoqja e saj e afërt, Leonora Jakupi.

Shpresojmë se Leonora nuk do të ndalë dorën edhe sot, dhe nuk do të harrojë që të mbushë tavolinën e deputetes më plot trëndafila.

Komento: