Tani në top formë, por nuk do të besoni si dukej Lulja dikur

22:46 | 22 Janar 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Medës.

Ata janë martuar disa vite më parë dhe nga kjo martesë kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Lulja është tejet aktive në rrjete sociale.

E së fundi në media ka qarkulluar një foto ku shihet ajo me Medën dhe djalin, por që duket krejt ndryshe nga tani./ORAinfo/

Komento: