Tara ka edhe një ‘vëlla’ të madh, Teuta publikon foto me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tara ka edhe një ‘vëlla’ të madh, Teuta publikon foto me të

13:26 | 03 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi përveç që njihet si aktore shumë e suksesshme, ajo është edhe tejet e përfolur në publik për jetën e saj private.

Ajo është e martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat, shkruan ORAinfo.

Që të dy lidhjet e saj kanë bërë bujë të madhe në media e në publik.

Teuta tani është tejet aktive në rrjete sociale dhe sot ka postuar një foto ku afër saj shihet një djalë, e të cilin Teuta e ka quajtur ‘djali i madh’ dhe kjo sepse ai përngjan shumë me Tarën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!