Taulant Xhaka i shpreh dashurinë të fejuarës. Të dua bota ime – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Taulant Xhaka i shpreh dashurinë të fejuarës. Të dua bota ime

09:37 | 24 Janar 2019

Taulant Xhaka, futbollisti i njohur shqiptar dhe e fejuara e tij, Arbnora, janë një ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë në qendër jo vetëm të mediave shqiptare por edhe të huaja që i përcjellin vahzdimisht çiftin.

Nuk ndodh rrallë t’i shohim vëllezërit Xhaka shumë të përkushtuar karshi partnereve të tyre.

Edhe Graniti edhe Taulanti, tashmë i kanë bërë zgjedhjet e tyre në jetë dhe vajzat që kanë përkrah, kanë vendosur t’i prezantojnë me publikun.

Dhe përderisa ata po i shijojnë shumë romancat e tyre, ngapak edhe i kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, duke bërë edhe dedikime dashurie.

Si për shembull ky dedikimi i fundit i Taulantit për Arbnorën është përplot dashuri.

“Të dua bota ime”, ka shkruar Xhaka, për të fejuarën e tij.

Komento: