Tayna sapo ka dal nga frizerka, e tepron me grimin!

14:07 | 15 Janar 2019

Tayna është njëra ndër këngëtare me te përfolura verën qe lëmë pas.

Ajo me këngët e saj ka bërë për vete mijëra fansa, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës Tayna është aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo kujdeset shumë edhe për dukjen e saj.

Në një foto të publikuar se fundmi, Tayna na tregon se sa po ka dal nga frizerka.

Me flok të drejta dhe grim të tepruar Tayna befason me pamjen. /ORAinfo/

Komento: