Tayna shfaq asetet e saj ‘bombastike’ në Tajlandë, bikinet e saj marrin vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tayna shfaq asetet e saj ‘bombastike’ në Tajlandë, bikinet e saj marrin vëmendjen

10:20 | 18 Mars 2019

Ështrë ndër këngëtaret me të dashura për rinin shqiptare.

Reperja e njohur Tayna tani po i kalon pushimet në Tailandë.

Nga atje ajo ka publikuar foto të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Autorja e shumë hiteve, Tayna, ka zgjedhur vendet e ngrohta për të pushuar në këto ditë të marsit.

Ndërsa për t’i mbajtur të informuar fansat për ndodhitë në jetën e saj, reperja i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ka pozuar me bikini, duke ekspozuar asetet e saj.

Në bazë të lokacionit që e ka përshkruar pranë fotografisë, këngëtarja është duke pushuar në ishujt Phi Phi në Tajlandë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!