Të dashurës së Feros i ‘deformohet’ fytyra, do të mbeteni gojë hapur nga kjo pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të dashurës së Feros i ‘deformohet’ fytyra, do të mbeteni gojë hapur nga kjo pamje

23:01 | 25 Janar 2019

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën ka bërë një gjest mjaftë interesant, me fytyrën e deformuar.

Edhe e tillë, Arbenita po duket shumë e ëmbël./ORAinfo/

Komento: