Të dyja me fustana të njëjtë, me këtë foto e uron Learta, vjehrrën për ditëlindje

11:40 | 10 Janar 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka uruar vjehrrën e saj për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen Mami, të kemi zemër”- ka shkruar Learta.

Në foton në fjalë, re e vjehërr shihet të veshura me fustana të zi dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/

Komento: