Të dyja pa grim, Shkurta dhe Gresa do t’iu befasojnë me pamjet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Të dyja pa grim, Shkurta dhe Gresa do t’iu befasojnë me pamjet

16:38 | 30 Janar 2019

Shkurte Fejza është këngëtarja që për vite I ka sjellë publikut shqiptar vetëm këngët që kanë mbetur përherë në kujtesën e dëgjuesve.

Këngët e saj dëgjohen e këndohen edhe sot me nostalgji nga publiku, përcjell ORAinfo.

Shkurta talentin e saj e ka trashëguar tek vajza e saj Gresa, e cila tani është një knëgëtare shumë e suksesshmë.

Që të dyja janë tejet aktive në rrjete sociale, e sot Gresa ka postuar një video me nënën e saj dhe ndonëse të pa grimosura, nënë e bijë po duken shumë bukur./ORAinfo/

Komento: