Temperaturat në minus nuk e ndalin Arianën, ja me çfarë veshje del në qytet

13:17 | 17 Janar 2019

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar Ermal Fejzullahut.

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit, por tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme të jetës së saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fund të shkurtër dhe me një pallto të hollë dhe jot ë përshtatshme për këto ditë të ftohta./ORAinfo/

Komento: