Teuta del me pamjen më ‘mahnitëse’ ndonjëherë, kaq shumë ka ndryshuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta del me pamjen më ‘mahnitëse’ ndonjëherë, kaq shumë ka ndryshuar

16:39 | 24 Janar 2019

Teuta Krasniqi është aktorja shumë e njohur shqiptare dhe që me rolet e saj arriti të jetë e njohur shumë në publik.

Ajo së fundi është përfolur shumë sidomos për jetën e saj private.

Teuta është tejet aktive në rrjete sociale me pastime të ndryshme nga jeta e saj.

E sot ajo ka realizuar një set fotografik, e me këtë shohim që Teuta tani është në top formë./ORAinfo/

Komento: